Yönetim Kurulu

Gökmen Özkap
İletişim
Kurucu Üye

Gökmen Özkap

1984 İzmir doğumlu olan Gökmen Özkap orta öğretimini Gebze Anadolu Teknik Lisesi Tıp Elektroniği, Üniversite eğitimleri olan Kocaeli Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini tamamladıktan sonra 2019-2020 yılları arasında master eğitimini Özyeğin Üniversitesi - Executive MBA programında tamamlamıştır.

2004-2011 yılları arasında bir çok kamu ve özel hastanelerinde biyomedikal birimlerinin kuruluş projelerinde görev almış ve bazılarında yöneticilik görevlerini sürdürmüştür.

2011 yılından itibaren Covidien Healthcare' de saha servis mühendisliği, Early Technologies iş biriminde Emerging Markets' ten sorumlu SME ve saha servis müdürlüğü görevlerinden sonra Medtronic' te sırasıyla Ülke Servis Müdürü ve Türkiye ve Orta Asya Servis Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Son olarak Harvard Business School'da Sustainable Business Strategy eğitimlerine katılan Gökmen Özkap, şuan Medtronic Türkiye, Batı Asya ve Levant Bölgesi Servis & Onarım Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

En güncel gelişmeler ve YZTD’den haberler için e-posta bültenimize kayıt olabilirsiniz.